MENÜ
COSMOS PİLATES BLOG
SIRADIŞI
VE KEYİFLİ BİR AKTİVİTE ALANI
COSMOS PİLATES'E HOŞGELDİNİZ 2010 yılında başlayan eğitmenlik hayatımıza 2016 yılında Şirinyalı Antalya’da açtığımız Cosmos Pilates Stüdyo ile devam etmekteyiz.
Stüdyoda Fazlası Yine 2016 yılında stüdyo ile birlikte kurmuş olduğumuz Cosmos Pilates Ekipmanları olarak Akdeniz bölgesinde lider Pilates markası olmaktan gurur duyuyoruz. Ekipmanlarımız Akdeniz bölgesinde 71, Türkiye genelinde 100’ün üzerinde Salonda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.
Beraber Büyüyoruz Gelen talepler doğrultusunda Ekim 2018’de Güzeloba Antalya Şubemizi açarak Antalya bölgesinde ki deneyimli eğitmen kadromuzla kaliteli eğitim vermekte sınır tanımayan Pilates Stüdyosu olmaya devam ediyoruz.
Daima En İyisi Kalite ve hizmeti kendimize bir amaç edinerek çıktığımız bu yolda ailemize katılan herkesin daima yanındayız.
EĞİTİMLERİMİZ Cosmos Pilates stdyosu olarak her birey, amaç ve fiziki duruma uygun aktivite şansını bünyemizde barındırmaktan mutluluk duymaktayız.
REFORMER PİLATES Reformer pilates, özel tasarlanan bir aletle uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir. Özel ders ve ya grup halinde derslere başlayabilirsiniz.
MAT PİLATES Sadece Mat ile yapılabilen, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir. Özel ders ve ya grup halinde derslere başlayabilirsiniz.
ZUMBA MİX Zumba içerisinde birçok dans barındıran bir spordur. Latin dansları eşliğinde yapılan salsa, hip- hop, mambo, samba ve oryantel gibi farklı dansları barındıran bir fitness programıdır. Zumba dersimiz haftada 2 gün grup halinde uygulanmaktadır
PİLOXİNG Piloxing, oldukça yüksek bir enerji isteyen ve bunun yanında sporun eğlenceli dünyasına dans ile dokunurken bir yandan da plates ve boks yoluyla kas çalıştırıp, bedeni güçlendiren bir salon sporu. Piloxing dersimiz haftada 2 gün grup halinde uygulanmaktadır.
YOGA Yoga, Hindistan kaynaklı bedensel,ruhsal bütünleşme ve huzura yönelik yapılan bir uygulamadır.Bizce yoganın en güzeli tarifi “Yoga, bilincin telaşının kesilmesi” dir
FITNESS Fitness, forma kalıp aynı zamanda kas gücünü ve vücut direncini arttırmak adına yapılabilecek en bilindik ve yaygın spordur. Özel egiğtmen eşliğinde uygulanarak daha başarılı sonuçlar daha kısa sürelerde alınmaktadır.
Neden Pilates ? – Akıl, beden bütünlüğü ve farkındalığı, Nefes kontrolü, Omurga problemleri ve duruş bozuklukları (Skolyoz, lordoz, kifoz,bel kayması, bel ve boyun fıtığı), İncelme ve sıkılaşma, Vücut esnekliği, Huzur ve mutluluk, Sağlık herşeyden önce gelir…

Bedeninizden nefret ettiğiniz için değil; onu sevdiğiniz için egzersiz yapın.
Cosmos Pilates olarak hep yanınızdayız.
AdresLara Şubesi : Şirinyalı Mahallesi, Lara Cd. No:165, 07160 Muratpaşa/Antalya

Güzeloba Şubesi : Güzeloba Mahallesi, Barınaklar Bulvarı, 2101.Sokak Doktorlar Sitesi No:15/1 Muratpaşa/ANTALYA
TelefonLara Şubesi : +90 (242) 324 18 04

Güzeloba Şubesi : +90 (242) 349 44 69
E-Postainfo@cosmospilates.com
logo